WIĘCEJ NA TEMAT DOMU DZIECKA :)!
WIĘCEJ NA TEMAT DOMU DZIECKA :)!

I najświeższe, pozytywne informacje na dobry weekend :). Po małym okresie ciszy, w trakcie którego nie próżnowałem, ustalając kolejne szczegóły akcji dla domu dziecka, dziś z przyjemnością mogę podzielić się samymi dobrymi wieściami.

Po przeanalizowaniu informacji, które otrzymałem od Pana Marka Michalaka, zdecydowałem lekko zmodyfikować przeznaczenie środków z celów ściśle stomatologicznych na potrzeby ogólne jednostki. Uznałem, że pomysł przeznaczenia środków tylko na profilaktykę stomatologiczną w sytuacji, kiedy istnieją głębsze kwestie do zaspokojenia, byłby nie do końca trafiony. Z tego względu pomoc będzie zespolonym wsparciem ogólnym i stomatologicznym :).

Jednostką, która znajduje się aktualnie w szczególnej potrzebie pomocy, jak zostało mi przedstawione i którą wesprę, jest Centrum Opieki nad Dzieckiem we Włocławku. Już dziś odbyłem rozmowę z Panem Pawłem Rieske, Dyrektorem Centrum w sprawie szczegółów, jak środki finansowe mogą być najlepiej rozdysponowane :).

Centrum Opieki nad Dzieckiem we Włocławku składa się z 3 placówek, tak więc biorąc pod uwagę wysokość kwoty zebranej w trakcie przedsprzedaży (która zwiększyła się o kilkadziesiąt złotych po ponownym, dokładnym prześledzeniu odjętych kwot VAT oraz kosztu wysyłek), a także dzięki faktowi, że po ukończonej przedsprzedaży, książki „Stomatologiczny Taktyk Negocjacyjny czyli techniki negocjacyjne w prowadzeniu działalności stomatologicznej” nadal się sprzedają, trafiając do Waszych rąk, zwiększam kwotę pomocy do okrągłych 3000 zł :D. Umożliwi to łatwy podział środków na 3 po 1000 zł i każda z tych kwot zostanie przydzielona najprawdopodobniej osobno na wydatki dla każdej z jednostek :). Teraz zbieram informacje, jakie sprzęty/przedmioty powinienem zakupić.

O dalszych szczegółach oczywiście będę informować, jak obiecałem. Działamy! Dobrego weekendu!